- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 0 W |
| Χρώμα | Inox |
| Αριθμός δίσκων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Σχήμα συσκευής | Κύκλος |
| Υψος | 8.5 cm |
| Διάμετρος | 18.5 cm |