- -4,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 350 W |
| Цвят | Сив, Черен |
| Брой тави | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Яйца |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Височина | 18.2 cm |
| Ширина | 16.1 cm |
| Дълбочина | 16.1 cm |
| Гаранция | 24 месеца |