- -4,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 350 W |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Αριθμός δίσκων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Αυγά |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Υψος | 18.2 cm |
| Πλάτος | 16.1 cm |
| Βάθος | 16.1 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |