- -4,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 350 W |
| Culoare | Gri, Negru |
| Numar tavi | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Ouă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Inaltime | 18.2 cm |
| Latime | 16.1 cm |
| Adancime | 16.1 cm |
| Garanție | 24 месеца |