- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 420 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Звук при завършване за програмата |
| Брой тави | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Яйца |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Височина | 13.6 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Дълбочина | 16 cm |
| Дължина на кабела | 0.7 мм |
| Гаранция | 24 месеца |