- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 420 W |
| Trepte putere | 1 |
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Sunet la finalizarea programului |
| Numar tavi | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Ouă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Inaltime | 13.6 cm |
| Latime | 19 cm |
| Adancime | 16 cm |
| Lungime cablu | 0.7 мм |
| Garanție | 24 месеца |