- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 420 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος |
| Αριθμός δίσκων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Αυγά |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Υψος | 13.6 cm |
| Πλάτος | 19 cm |
| Βάθος | 16 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.7 мм |
| Εγγύηση | 24 месеца |