- -15,34 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 650 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Цвят | Червен |
| Функции | Автоматично изключване |
| Брой тави | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дълбочина | 27 cm |
| Тегло | 1.19 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |