- -15,34 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 650 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Αριθμός δίσκων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Βάθος | 27 cm |
| Βάρος | 1.19 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |