- -15,34 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 650 W |
| Trepte putere | 5 |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Oprirea automată |
| Numar tavi | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Inaltime | 21 cm |
| Latime | 16 cm |
| Adancime | 27 cm |
| Greutate | 1.19 Kg |
| Garanție | 24 месеца |