
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 800 W |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Зелен |
| Капацитет | 9 l |
| Брой тави | 3 |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Тип поднос | Рафт |
| Брой зони за готвене | 3 |
| Височина | 41.5 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Тегло | 1.78 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |