
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 800 W |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Χωρητικότητα | 9 l |
| Αριθμός δίσκων | 3 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Τύπος δίσκου | Ράφι |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 3 |
| Υψος | 41.5 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Βάρος | 1.78 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |