
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 800 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb, Verde |
| Capacitate | 9 l |
| Numar tavi | 3 |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Tip tava | Raft |
| Numar zone gatire | 3 |
| Inaltime | 41.5 cm |
| Latime | 23.5 cm |
| Greutate | 1.78 Kg |
| Garanție | 24 месеца |