- -25,04 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 380 W |
| Нива на мощност | 8 |
| Цвят | Бял |
| Брой тави | 1 |
| Тип продукт | Сушилня за храна |
| Височина | 26 cm |
| Ширина | 29.5 cm |
| Дълбочина | 29.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |