- -25,04 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 380 W |
| Trepte putere | 8 |
| Culoare | Alb |
| Numar tavi | 1 |
| Tip produs | Uscător |
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 29.5 cm |
| Adancime | 29.5 cm |
| Garanție | 24 luni |