- -25,04 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 380 W |
| Επίπεδα ισχύος | 8 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός δίσκων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Στραγγιστήρι τροφίμων |
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 29.5 cm |
| Βάθος | 29.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |