- -3,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 500 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Таймер, Защита против прегряване, Звук при завършване за програмата |
| Брой тави | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Яйца |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дълбочина | 21 cm |
| Гаранция | 24 месеца |