- -3,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος |
| Αριθμός δίσκων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Αυγά |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Βάθος | 21 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |