- -3,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 500 W |
| Trepte putere | 1 |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Functii | Temporizator, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sunet la finalizarea programului |
| Numar tavi | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Ouă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Inaltime | 15 cm |
| Latime | 17 cm |
| Adancime | 21 cm |
| Garanție | 24 luni |