- -6,65 €
- Изчерпано

Приготвяйте до 7 яйца наведнъж с яйцеварка Adler AD 445
- Мощност: 450 W
- Приготвяне до 7 яйца наведнъж
- Размер: 17.5 х 17.5 х 16 см
- Автоматично изключване със звуков сигнал
- Приготвяне на рохки, средно или твърдо сварени яйца в зависимост от количеството вода в яйцеварката
- Мерителна чаша с пункционна игла
- Защита от прегряване
- ON/OFF бутон
- Светлинен индикатор
- Три нива на работа
- Цвят: Бял
- Тегло: 500 гр
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Приготвяйте до 7 яйца наведнъж с яйцеварка Adler AD 445
- Мощност: 450 W
- Приготвяне до 7 яйца наведнъж
- Размер: 17.5 х 17.5 х 16 см
- Автоматично изключване със звуков сигнал
- Приготвяне на рохки, средно или твърдо сварени яйца в зависимост от количеството вода в яйцеварката
- Мерителна чаша с пункционна игла
- Защита от прегряване
- ON/OFF бутон
- Светлинен индикатор
- Три нива на работа
- Цвят: Бял
- Тегло: 500 гр
Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 450 W |
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Функции | Автоматично изключване, Звук при завършване за програмата |
| Капацитет | 0 l |
| Брой тави | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Яйца |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Тип поднос | Рафт |
| Брой зони за готвене | 1 |
| Капацитет на водния резервоар | 0 l |
| Форма на уреда | Кръг |
| Височина | 16 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дълбочина | 17 cm |
| Тегло | 0.05 Kg |