- -6,65 €
- Stoc epuizat

Gatiti pana la 7 oua odata cu aragazul de oua Adler AD 445
- Putere: 450W
- Pregătiți până la 7 ouă odată
- Dimensiune: 17,5 x 17,5 x 16 cm
- Oprire automată cu semnal sonor
- Prepararea oualor fierte moi, medii sau tari in functie de cantitatea de apa din aragazul de oua
- Pahar de masurare cu ac de intepare
- Protectie la supraincalzire
- Buton ON/OFF
- Indicator luminos
- Trei niveluri de lucru
- Culoare albă
- Greutate: 500 g
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Gatiti pana la 7 oua odata cu aragazul de oua Adler AD 445
- Putere: 450W
- Pregătiți până la 7 ouă odată
- Dimensiune: 17,5 x 17,5 x 16 cm
- Oprire automată cu semnal sonor
- Prepararea oualor fierte moi, medii sau tari in functie de cantitatea de apa din aragazul de oua
- Pahar de masurare cu ac de intepare
- Protectie la supraincalzire
- Buton ON/OFF
- Indicator luminos
- Trei niveluri de lucru
- Culoare albă
- Greutate: 500 g
Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 450 W |
| Material tava | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Oprirea automată, Sunet la finalizarea programului |
| Capacitate | 0 l |
| Numar tavi | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Ouă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Tip tava | Raft |
| Numar zone gatire | 1 |
| Capacitate recipient apa | 0 l |
| Forma aparat | Cerc |
| Inaltime | 16 cm |
| Latime | 17 cm |
| Adancime | 17 cm |
| Greutate | 0.05 Kg |