- -6,65 €
- Χωρίς απόθεμα

Με τον αυτόματο βραστήρα της Adler AD 445 Egg Maker μπορείτε να βράσετε αυγά εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει 7 θέσεις για το βράσιμο των αυγών
- Ισχύς: 450W
- Μαγείρεμα έως και 7 αυγών ταυτόχρονα
- Μέγεθος: 17,5 x 17,5 x 16 cm
- Αυτόματη απενεργοιποίηση με ηχητικό σήμα
- 3 επίπεδα μαγειρέματος: μαλακό, μεσαίο, βραστό
- Διαθέτει μεζούρα με βελόνα διάτρησης
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Κουμπί ON/OFF
- Φωτεινή ένδειξη
- Τρία επίπεδα μαγειρέματος
- Λευκό χρώμα
- Βάρος: 500 g
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Με τον αυτόματο βραστήρα της Adler AD 445 Egg Maker μπορείτε να βράσετε αυγά εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει 7 θέσεις για το βράσιμο των αυγών
- Ισχύς: 450W
- Μαγείρεμα έως και 7 αυγών ταυτόχρονα
- Μέγεθος: 17,5 x 17,5 x 16 cm
- Αυτόματη απενεργοιποίηση με ηχητικό σήμα
- 3 επίπεδα μαγειρέματος: μαλακό, μεσαίο, βραστό
- Διαθέτει μεζούρα με βελόνα διάτρησης
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Κουμπί ON/OFF
- Φωτεινή ένδειξη
- Τρία επίπεδα μαγειρέματος
- Λευκό χρώμα
- Βάρος: 500 g
Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 450 W |
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Αριθμός δίσκων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Αυγά |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Τύπος δίσκου | Ράφι |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0 l |
| Σχήμα συσκευής | Κύκλος |
| Υψος | 16 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Βάθος | 17 cm |
| Βάρος | 0.05 Kg |