- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 400W |
| Нива на мощност | 1 |
| Материали за тави | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Съдържание пакет | 1 x Уред за готвене на пара |
| Функции | Противозалепваща основа |
| Капацитет | 7.2 l |
| Брой тави | 3 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Зеленчуци, Месо |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Тип поднос | Един в друг |
| Брой зони за готвене | 3 |
| Капацитет на водния резервоар | 0.5 l |
| Форма на уреда | Кръг |
| Ширина | 20 cm |
| Дълбочина | 20 cm |
| Размер поднос (cm) | 20 x 20 |