- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

Ο ατμομάγειρας Hausberg HB-1355 έχει τρία επίπεδα και είναι ιδανικός για όσους μαγειρεύουν και τρώνε όσο το δυνατόν πιο υγιεινά.
Ο ατμομάγειρας προφέρει όλα τα οφέλη του μαγειρέματος στον ατμό και δημιουργεί κάθε συνταγή εύκολα και απλά.
- Ισχύς: 400 W
- Τρεια αφαιρούμενα σκεύη
- Χωρητικότητα: 7,2 λίτρα/2,4 λίτρα ανά σκεύος
- Βάση από ανοξείδωτο χάλυβα
- Ενδεικτική λυχνία: on/off
- Μηχανικός πίνακας ελέγχου
- Αντικολλητική βάση
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 0,5 λίτρα
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V, 50/60 Hz
- Δοχείο ρυζιού/σούπας/τροφίμων
- Χρώμα: Inox
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ο ατμομάγειρας Hausberg HB-1355 έχει τρία επίπεδα και είναι ιδανικός για όσους μαγειρεύουν και τρώνε όσο το δυνατόν πιο υγιεινά.
Ο ατμομάγειρας προφέρει όλα τα οφέλη του μαγειρέματος στον ατμό και δημιουργεί κάθε συνταγή εύκολα και απλά.
- Ισχύς: 400 W
- Τρεια αφαιρούμενα σκεύη
- Χωρητικότητα: 7,2 λίτρα/2,4 λίτρα ανά σκεύος
- Βάση από ανοξείδωτο χάλυβα
- Ενδεικτική λυχνία: on/off
- Μηχανικός πίνακας ελέγχου
- Αντικολλητική βάση
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 0,5 λίτρα
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V, 50/60 Hz
- Δοχείο ρυζιού/σούπας/τροφίμων
- Χρώμα: Inox
Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Εξουσία | 400W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Υλικά δίσκων | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Ατμομάγειρας |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική βάση |
| Χωρητικότητα | 7.2 l |
| Αριθμός δίσκων | 3 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Λαχανικά, Κρέας |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμομάγειρας |
| Τύπος δίσκου | Το ένα μέσα στο άλλο |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 3 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.5 l |
| Σχήμα συσκευής | Κύκλος |
| Πλάτος | 20 cm |
| Βάθος | 20 cm |
| Μέγεθος δίσκου (cm) | 20 x 20 |