- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 400W |
| Trepte putere | 1 |
| Material tava | Inox |
| Culoare | Inox |
| Continut pachet | 1 x Aparat gatit la aburi |
| Functii | Antideziv |
| Capacitate | 7.2 l |
| Numar tavi | 3 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Legume, Carne |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Tip tava | Unul în altul |
| Numar zone gatire | 3 |
| Capacitate recipient apa | 0.5 l |
| Forma aparat | Cerc |
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Dimensiune tava (cm) | 20 x 20 |