- -12,27 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Материал корпус | Инокс, Пластамаса |
| Цвят | Черен/Инокс |
| Функции | Таймер, Защита против прегряване, Температурен контрол, Крачета против приплъзване |
| Брой тави | 5 |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Сушилня за храна |
| Брой зони за готвене | 5 |
| Форма на уреда | Кръг |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дълбочина | 29 cm |
| Гаранция | 36 месеца |