- -12,27 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο/Inox |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας, Αντιολισθητικά πόδια |
| Αριθμός δίσκων | 5 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Στραγγιστήρι τροφίμων |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 5 |
| Σχήμα συσκευής | Κύκλος |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 29 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |