- -12,27 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Material carcasa | Inox, Plastime |
| Culoare | Negru / Inox |
| Functii | Temporizator, Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii, Picioare anti-alunecare |
| Numar tavi | 5 |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Uscător |
| Numar zone gatire | 5 |
| Forma aparat | Cerc |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 29 cm |
| Garanție | 36 luni |