- -7,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Бял |
| Мощност | 85 W |
| Тип храна | Твърди |
| Степен скорости | 1 |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с подвижни дюзи |
| Захранване | Мрежово |
| Вакуумиране | Сух |
| Функционалност | Автоматично |
| Времеви обхват | 6 - 15 секунди |
| Ленти за залепване | 29 cm |
| Тип консуматив | Торби |
| Височина | 6.5 cm |
| Дължина | 35.5 cm |