- -7,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 85 W |
| Είδος φαγητού | Στερεοί |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με αφαιρούμενα ακροφύσια |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Vacuumirane | Ξηρός |
| Λειτουργικότητα | Αυτόματο |
| Χρονικό εύρος | 6 - 15 секунди |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 29 cm |
| Αναλώσιμος τύπος | Τσάντες |
| Υψος | 6.5 cm |
| Μήκος | 35.5 cm |