- -7,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Alb |
| Putere | 85 W |
| Fel de mancare | Greu |
| Gradul de viteză | 1 |
| Tip produs | Dispozitiv de aspirare cu duze detașabile |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Vacuumirane | Uscat |
| Funcționalitate | Automat |
| Sfera de timp | 6 - 15 секунди |
| Benzi adezive | 29 cm |
| Tip consumabil | Pungi |
| Înălţime | 6.5 cm |
| Lungime | 35.5 cm |