- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 110 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Автоматично засмукване, Автоматично изключване |
| Тип храна | Твърди, Течни |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с подвижни дюзи |
| Вакуумиране | Сух, Мокро |
| Функционалност | Автоматично |
| Ленти за залепване | 30 cm |
| Височина | 5.5 cm |
| Ширина | 38.6 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Тегло | 1.17 Kg |