- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 110 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Αυτόματη αναρρόφηση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Είδος φαγητού | Στερεοί, Υγρά |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με αφαιρούμενα ακροφύσια |
| Vacuumirane | Ξηρός, Υγρό |
| Λειτουργικότητα | Αυτόματο |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 30 cm |
| Υψος | 5.5 cm |
| Πλάτος | 38.6 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Βάρος | 1.17 Kg |