- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Putere | 110 W |
| Funcții | Indicator luminos, Sucul automat de aspirație, Oprirea automată |
| Fel de mancare | Greu, Lichid |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Tip produs | Dispozitiv de aspirare cu duze detașabile |
| Vacuumirane | Uscat, Umed |
| Funcționalitate | Automat |
| Benzi adezive | 30 cm |
| Înălţime | 5.5 cm |
| Lăţime | 38.6 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Greutate | 1.17 Kg |