
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Бял |
| Съдържание пакет | 5 х Вакуумни торбички, 5 х Пластмасови торби 20х30 см |
| Мощност | 120 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Функция Пулс |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с подвижни дюзи |
| Ленти за залепване | 30 cm |
| Дължина на кабела | 1.55 m |
| Тегло | 0.937 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |