
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο περιεχομένων | 5 х Вакуумни торбички, 5 х Пластмасови торби 20х30 см |
| Εξουσία | 120 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Λειτουργία παλμού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με αφαιρούμενα ακροφύσια |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 30 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.55 m |
| Βάρος | 0.937 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |