
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Alb |
| Pachet de conținut | 5 х Вакуумни торбички, 5 х Пластмасови торби 20х30 см |
| Putere | 120 W |
| Funcții | Indicator luminos, Funcția de impulsuri |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Tip produs | Dispozitiv de aspirare cu duze detașabile |
| Benzi adezive | 30 cm |
| Lungimea cablului | 1.55 m |
| Greutate | 0.937 Kg |
| Garanție | 24 luni |