
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Прозрачен |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Рязане |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Вакуумиране | Сух, Мокро |
| Ленти за залепване | 0 мм |
| Тип консуматив | Ролка |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 500 cm |