(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Κοπή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Vacuumirane | Ξηρός, Υγρό |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 0 мм |
| Αναλώσιμος τύπος | Ρολό |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 500 cm |