
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Transparent |
| Material | Plastic |
| Funcții | Tăiere |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Vacuumirane | Uscat, Umed |
| Benzi adezive | 0 mm |
| Tip consumabil | Roller |
| Lăţime | 25 cm |
| Lungime | 500 cm |