- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 110 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Автоматично засмукване |
| Тип храна | Твърди, Течни |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с щипка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип | Настолен |
| Вакуумиране | Сух |
| Функционалност | Автоматично |
| Ленти за залепване | 28 cm |
| Тип консуматив | Торби |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Гаранция | 24 месеца |