- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Putere | 110 W |
| Funcții | Indicator luminos, Sucul automat de aspirație |
| Fel de mancare | Greu, Lichid |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Tip produs | Vid cu un vârf |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Tip | Desktop |
| Vacuumirane | Uscat |
| Funcționalitate | Automat |
| Benzi adezive | 28 cm |
| Tip consumabil | Pungi |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Garanție | 24 luni |