- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 110 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Αυτόματη αναρρόφηση |
| Είδος φαγητού | Στερεοί, Υγρά |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με κλιπ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ενα είδος | Επιτραπέζιος |
| Vacuumirane | Ξηρός |
| Λειτουργικότητα | Αυτόματο |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 28 cm |
| Αναλώσιμος τύπος | Τσάντες |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 39 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |