- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Инокс |
| Съдържание пакет | 1 x Уред за вакуумиране |
| Мощност | 130 W |
| Тип храна | Твърди |
| Употреба | Домашна |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Вакуумиране | Сух |
| Функционалност | Автоматично |
| Ленти за залепване | 30 cm |
| Дължина | 17.5 cm |