- -17,90 €
- Stoc epuizat

Aparat de vidat si sigilat Hausberg HB-2650
CARACTERISTICI
- Functie: vidare uscata si umeda
- Pompa de impuls - utilizata numai cu punga de vidare
- Aspirarea recipientelor
- Buton Stop
- Dimensiuni: 37,5 x 17,5 x 7,2 cm
- Grosimea firului de incalzire: 2 mm
- Latimea pungii: 30 cm (max)
- Viteza de vidare: 3,5 L / min
- Design cu decoratiuni din otel inoxidabil
- Nivel de zgomot: ≤60dB
- Putere: 130W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Aparat de vidat si sigilat Hausberg HB-2650
CARACTERISTICI
- Functie: vidare uscata si umeda
- Pompa de impuls - utilizata numai cu punga de vidare
- Aspirarea recipientelor
- Buton Stop
- Dimensiuni: 37,5 x 17,5 x 7,2 cm
- Grosimea firului de incalzire: 2 mm
- Latimea pungii: 30 cm (max)
- Viteza de vidare: 3,5 L / min
- Design cu decoratiuni din otel inoxidabil
- Nivel de zgomot: ≤60dB
- Putere: 130W
Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Inox |
| Pachet de conținut | 1 x Aparat de vacuum |
| Putere | 130 W |
| Fel de mancare | Greu |
| Utilizare | Intern |
| Gradul de viteză | 1 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Vacuumirane | Uscat |
| Funcționalitate | Automat |
| Benzi adezive | 30 cm |
| Lungime | 17.5 cm |