- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Inox |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x συσκευή κενού αέρος |
| Εξουσία | 130 W |
| Είδος φαγητού | Στερεοί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Vacuumirane | Ξηρός |
| Λειτουργικότητα | Αυτόματο |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 30 cm |
| Μήκος | 17.5 cm |