
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Регулиране на посоката, Овлажняване, Пречиствател за въздух, Осветление, С вода |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Охладител за въздух |
| Материал | ABS |
| Мощност | 5 W |
| Степен скорости | 3 |
| Захранване | USB |
| Форма основа | Квадрат |
| Височина | 16.5 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Тегло | 0.750 Kg |
| Капацитет течност | 750 ml |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |