
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης, Ύγρανση , Καθαριστής αέρα, Φωτισμός, Με νερό |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Aircooler |
| Υλικό | ABS |
| Εξουσία | 5 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | USB |
| Βάση φόρμας | Τετράγωνο |
| Υψος | 16.5 cm |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Βάρος | 0.750 Kg |
| Ικανότητα υγρών | 750 ml |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |