
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Ajustarea direcției, Umiditate, Purificator de aer, Iluminat, Cu apă |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Racitoare de aer |
| Material | ABS |
| Putere | 5 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | USB |
| Forma baza | Pătrat |
| Inaltime | 16.5 cm |
| Latime | 16.5 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Greutate | 0.750 Kg |
| Capacitate lichid | 750 ml |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |