
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Осцилация, Таймер, Дистанционно, Пречиствател за въздух, Осветление, Йонизация |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор - кула |
| Материал | ABS |
| Мощност | 65 W |
| Степен скорости | 3 |
| Времетраене таймер | 12 h |
| Форма основа | Кръгла |
| Височина | 104.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Тегло | 5 Kg |
| Капацитет течност | 2 l |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |